M50
Mode & Dizainbārs
interior kopskats.jpg

Dizainbārs

interior kopskats.jpg

Dizainbārs

Miera ielā 17

M50 Dizainbārs piepilda M50 izlolotu sapni par plūstošām šampaniešu upēm, čalojošām un smejošām dāmu balstiņām, draudzīgiem bārmeņiem, kā arī iepriecinošiem koncertiem un citiem jaukiem pārsteigumiem. Bez gardas kafijas, bagātīga rumiņu, viskiju un spirdzinošu vietējo aliņu piedāvājuma, bārā ir iespēja iestiprināties ar veselīgiem smūtijiem, iemērkt sevi vitamīnos ar svaigi spiestu sulu un veldzēties vietējās limonādītēs. Regulāri koncerti, mākslas izstādes un lieliska atmosfēra ar pozitīvu dzīves uztveri un gaisotni ir mūsu ikdiena. 

FacebookInstagram

 

Telpa tavai idejai!

Gribi bohēmisku ballīti vai elegantu piesēšanu? Raksti, fiksi! No kūpošiem šampaniešiem līdz pārbagātām siera platēm, no mazas kanapītes līdz lielajam zupas katlam - ne vien varam, bet arī ar prieku darām visu. Tā teikt, padod tik' mums izsalkušu ballētgribētāju, un mēs parūpēsimies.

 

Koncerti

Atvēršanas sezonā Dizainbārs paguvis uzņemt ne mazums lielisku mūziķu un apvienību - pie mums enerģijas vibrinājis Imants Daksis, vaigiem ļāvis tvīkt Jēkabs Nīmanis un dvēseles stīdziņas kustinājusi Alise Joste. Silts ikmēneša koncerts vai divi ir Dizainbāra tradīcija - uz paklājiņa satiekoties talantīgākajiem, dīvāniņos - baudošākajiem, piepilda un pabaro dvēseli.

 

Meistarklases & Darbnīcas

Zināt, kas ir forši? Atrast sevī iedvesmu un savām rokām radīt. Un tas viss ir tik viegli, ja meistars visu izstāsta un iemāca. Šī sezona bijusi ražīga - ir tapuši sudraba gredzeni kopā ar Klintu Rautiņu, burvju kroņi un auskari kopā ar BurbergaRada, savērtas sajūtu akmeņu rokassprādzes ar Savdaba, izšūti maģiski auskari kopā ar Malvīni Menniku u.c. Esi meistars? Raksti! Sarīkosim. Dizainbāra radošajā atmosfērā radītās lietas kalpos ar dubultu spēku.